Handleuke for våre medlemmer
Skrevet 07 April 2025 av Jostein Wahl
Denne uken (19) er det handleuke for våre medlemmer, og frem til lørdag får du 30 % på alt utstyr fra Puma.
I dag, mandag 5. mai sparker vi i gang en ny handleuke for våre medlemmer. Denne handleuken er sammenfallende med oppstarten i barnefotballen, og vi håper at våre medlemmer setter pris på denne timingen.
Vi samarbeider med både Rustadstuen Sport i Lillehammer sentrum og Sport 1 på CC Strandtorget. Dermed skal våre medlemmer ha god tilgang på utstyr og ikke minst oppleve fleksibilitet i følge med sine innkjøp. Handleuken varer til og med lørdag, og som medlem i Lillehammer FK får du denne uken 30 % på varer i fra Puma.
Vi minner ellers om vedtak på ordinært årsmøte knyttet til draktfarger. Hjemmedrakt for Lillehammer FK er nå helblått. Det kan dermed være lurt å benytte anledningen til å kjøpe blå strømper til rabattert pris.
Langt viktigere er det imidlertid at vi viser at vi blir #sterkeresammen ved å handle lokalt. Da bidrar vi til lokal verdiskapning og opprettholdelse av lokale arbeidsplasser. Ikke minst øker det også mulighetene for at lokale bedrifter kan fortsette å støtte byens lag og foreninger.
Vi ønsker alle våre medlemmer en bærekraftig uke.
Web.